מה אנחנו עושים?

אתר הוא כלי הרכב שמתקשר את התוכן ומידע שתרצו להעביר אל קהל היעד שלכם.

העולם מלא באתרים שלא עושים עבודה.

מעל ל 20 שנות נסיון בניית עסקים ברשת

קידום ושיווק אתרים ועיצוב 360°.

אתר הוא חלק מרכזי וכלי הכרחי עבור כל עסק שמעוניין לתקשר עם קהל היעד שלו בדיגיטל.

אתר יכול לתקשר את התוכן שתרצו ולאפשר לקהל היעד להגיב ולפעול, אבל ללא פעולות שיווק שייצרו תנועה רלוונטית האתר לא יעשה עבורכם את העבודה.

פעולות שיווק ללא אתר שיכול להמיר את קהל היעד ללקוחות או לידים, יובילו להפסד זמן / כסף ותיסכול גדול.

בניית אתרי וורדפרס

המטרה השיווקית, התוכן והקונספט החזותי הם הבסיס להפקה ויצירת אתר מרשים שמעביר את המסר שלכם בצורה ברורה, מקצועית ויעילה אל קהל היעד.

וורדפרס היא מערכת ניהול אתרים מהמובילות והמתקדמות בעולם ומאפשרת שליטה מלאה בעיצוב, בתוכן ובעזרת התוספים הנכונים היא תאפשר לכם ליצור כמעט כל אתר שתוכלו לחשוב עליו.

נבנה עבורכם אתר שישמש את העסק שלכם ביעילות, יהיה מותאם לקידום במנועי החיפוש, נטמיע כלים שישפרו את הביצועים והיכולות ונהיה פה כשתזדקקו לשיווק, קידום ותחזוקה.

שיווק וקידום אתרים

לשיווק יש הרבה רגלים וידים, כולם יכולים לעזור לך להגיע אל היעד שלך. קידום למנועי חיפוש (SEO), קידום ממומן (PPC), רשתות חברתיות, בלוג, דיוור ישיר.

כמו תמיד, אנחנו מחברים בין עיצוב וטכנולוגיה מבית הספר הישן והחדש, כדי ליצור עבורך את התוצאות הרצויות בו הלקוחות הפוטנציאלים שלך נפגשים עם אתר, עוצרים, מסתכלים ואומרים “כן, זה מה שחיפשתי”.

כל תהליך שיווק נכון יתחיל בהגדרת התקציב והמטרות. יבחן איפה, מתי ואיך התוכן צריך לפגוש את קהל היעד? ולבסוף יבחן את התוצאות והנתונים במטרה לשפר אותם.

מה עוד תוכלו לקבל תחת המטריה של נטוורק סטודיו:

עיצוב גראפי ועיצוב אתרים

אנחנו עם האצבע על הדופק, ויש לנו מושג טוב לגבי מה שמעבר לאופק. אנחנו מנתחים מגמות ומישמים טרנדים עיצוביים עכשווים. חווית המשתמש נתפרת עבור קהל היעד שלך, והאתר מעוצב אישית בכדי לגבור על המתחרים שלך. בסוף התהליך, העיצוב והמראה יספקו חווית משתמש טובה שמתאימה ללקוחות שלך.

שירותי מיתוג

מיתוג או מיתוג מחדש הוא המקום בו יצירתיות ותקשורת חזותית נפגשים – זהו התהליך בו נוצר הקוד הגנטי המושלם, שהופך אותך למה שאתה. חשוב שתזכור: כשרגע האמת יגיע, האם הלקוח יבחר בך? עם מיתוג טוב כנראה שכן. הסיבה היא שאם במודע ואם לא במודע קהל היעד שלך יתחבר למסר שאתה משדר. כן, לוגו הוא חלק מרכזי במיתוג, אך המיתוג נמצא בכל האמצעים הויזואלים: צבעים, מידות, מבנה, תמונות וכו. כל הנסיון והקישורים שלנו עומדים לשרותך כאן.

אנחנו עומדים לצידכם בכל שלב בתהליך שתזדקקו לו, עם מטריית שירותים הכוללת רכישה, ניהול והחזקת דומיין (שם מתחם) וחשבון אירוח תואם את הצרכים שלכם מהאתר. שירותי עיצוב, עדכון, גיבוי ועדכון תוכן.

היי, מוכנים לדבר על האתר שלכם?

נשמח להכיר אתכם ולשמוע עוד פרטים, שתפו אותנו!