בניית אתר WORDPRESS בעיצוב אישי

בניית אתר זה הרבה מעבר להתקנת וורדפרס עם תבנית ותוספים, בדיוק כמו שלבנות רכב זה יותר מלחבר גלגלים לגוף עם מנוע. אולי הרכב שתבנו יוכל לנסוע, אבל האם באמת יוכל לשמש כלי אמין בעסק שלך? מה מניע אותו? מי נוהג בו? איפה אתה מחנה אותו? האם קל לגרום לו נזק? איך אתה מתחזק אותו וכמה זה יעלה לך?

אנו מומחים בשיווק דיגיטלי ובניית אתרים מותאמים אישית, נסיון של למעלה מ 20 שנה בתחום הבנייה, ניהול, ייעוץ ושיווק דיגיטלי.

אתר הוא הבסיס לקיום האינטרנטי שלכם והיחיד שבשליטה מלאה שלכם. רק אתם מחליטים מה יופיע בו, מה לא יופיע בו, איך ובאיזה אופן.

ברור לנו שעסק רציני יבחר לתת לאיש מקצוע שחי ונושם את התחום ורואה את התמונה המלאה, לייצר עבורו את הפתרון. כזה שיעמוד בתחרות, ייצג את העסק בכבוד, יהיה יעיל ונוח, בעלויות מינימליות של טיפול ותחזוקה ויהווה בסיס לצמיחה, עם כמה שפחות מגבלות וכמה שיותר אפשרויות לעתיד ולהתמודדות מול המתחרים.

 ישנן דרכים רבות להגיע אל קהל היעד ולהזרים תנועה איכותית לאתר.
כל אלו לא יהיו אפקטיבים אם בסופו של דבר האתר לא ימיר את התנועה ללקוחות או לידים.

השאלה הנפוצה ביותר ששואלים אותנו בעלי עסקים היא, כמה עולה לי לבנות אתר? התשובה היא בערך כמו כמה יעלה לך רכב לעסק? תלוי איזה אתר (רכב) אתם צריכים? למה האתר משמש? מה היכולות שלו? כמה תבחרו להשקיע ביכולות שלו להיות יעיל יותר, איזה פיצ’רים יש בו ומה כמות התוכן?

הניסיון שלנו לימד אותנו איפה ואיך למקד את התקציב ואת העסק שלך, מה חשוב יותר ומה פחות? נוכל להציע לכם שפע של סוגי שירותים על פני הקשת של פיתוח ותחזוקת אתרים, שרתים ודומיינים. מתכנון וייעוץ, דרך עיצוב ופיתוח עד לישום, שיווק ופרסום.

עיצוב אתר וחווית משתמש

נטמיע את המיתוג שלך לעיצוב יחודי ומקצועי. עיצוב אתר שידע לדבר אל קהל היעד שלך, לספק חווית משתמש טובה וייצג את העסק שלך בכבוד מול המתחרים ותעשיה אליה אתה משתייך.

כל היתרונות של וורדפרס

וורדפרס משמשת למעלה מ 40% מאתרים ברשת. הגמישות ויכולות המדהימות שלה יספקו עבורכם מערכת ניהול אתר מושלמת, אפשרויות צמיחה ופיתוח של רעיונות וצרכים עסקיים.

התאמה לניידים

כש 60% – 70% מהמשתמשים באתר שלכם יעשו זאת ממכשירים ניידים. התאמה של אתר שיאפשר גלישה מהירה מכל מכשיר, מכל מקום ובכל זמן חיונית להצלחה שלכם ברשת.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

מנועי חיפוש בראשם גוגל כמובן הם מקור איכותי להנעת תנועת גולשים אל האתר, כל אתר חדש שאנחנו בונים, אנחנו גם דואגים שגוגל יוכל לקרוא אותו נכון לצרכי קידום אורגני.

בלי עלות חודשית והתחייבות

בסוף תהליך בניית האתר, תקבלו לידכם את כל המפתחות והגישה מלא לאתר ולניהול, האתר הוא שלכם. יחד עם זאת כמו כל מוצר דינאמי, אנחנו ממליצים לבצע עדכונים ותחזוקה.

הדרכה / תמיכה ותחזוקה

רוצים לשלוט באתר ב 100%, אין בעיה. נדריך אתכם איך לבצע עדכוני תוכן ומערכת, איך לבצע גיבוי ואיך מתחברים לכל הממשקים. אם תבחרו נשמח לעשות זאת עבורכם.

רוצים לבנות אתר? חשוב לכם שהאתר ישרת את המטרה, וכשיגיע אל קהל היעד - יניע לפעולה? הצוות המקצועי של נטוורק סטודיו מספק את קשת השירותים הדרושה בכדי להעביר את המסר שלך, לספק מידע, להשפיע או להניע לפעולה. מתוך ההבנה שלתקשורת בין הגורמים השונים אשר מפיחים באתר רוח חיים, יש חשיבות עליונה בהצלחת המשימה לשמה הוקם אתר. אנו גאים לספק שירותי: מיתוג, עיצוב ובניית אתרים, עיצוב גרפי, שיווק ו- SEO למגוון חברות ועסקים שמבינים שכדי להביא את עצמם לקהל היעד יש לעבור דרך די מורכבת. שלב הקמת האתר הוא רק האמצעי והצעד הראשון. לא פעם אנו נתקלים בלקוחות שאינם יכולים להמשיך לשנות או להתפתח טכנולוגית בעקבות צעד ראשון שגוי או חוסר תקציב או קוד מאוד ישן שלא ניתן לתחזק יותר.

איזה אתר תרצו לבנות?

אתר קטן שמתפרס על פני עמוד אחד בלבד. לרוב משמש כדי לקדם מוצר ספציפי, הרצאה, שירות או אירוע. תוכן מהסוג הזה לרוב ממוקד מטרה שיווקית והנעה לפעולה. מטבעו אין בו מספיק בשר כדי להצדיק אתר מעבר לעמוד. כמות התוכן המצומצמת היא הסיבה שהאתר גם לא יוכל להיות מקודם אורגנית. חשוב לקחת בחשבון שכדי שהאתר יוכל להמיר קהל יעד ללידים / משתמשים / לקוחות צריך לבצע פעולות שיווק ממומנות או אחרות ולהזרים את הקהל אל האתר.
לחצו כאן לפרטים נוספים >

עמוד נחיתה

בדומה ל ONE PAGE לא ניתן לנווט ממנו לעמודים אחרים ומשמש בעיקר עבור יצירת לידים ע"י קמפיינים ופרסום ממומן. בשונה מ ONE PAGE עמוד הנחיתה יכול להיות גם לעסק שכבר יש לו אתר, אבל מנהל קמפיין נקודתי. כדי למדוד את היעילות של הקמפיין המומן בצורה אפקטיבית, מרכזים את התוכן המדויק לקהל היעד והקמפיין ומודדים ובוחנים את הנתונים באמצעות גוגל אנליטיקס וקוד המרות.
לחצו כאן לפרטים נוספים >

אתר תדמית

בכל חשיפה של העסק שלך ולא משנה באיזה אופן ולא משנה מה סדר גודל העסק, קהל היעד שלך תמיד מצפה לפגוש אותך באינטרנט. אתר תדמית הוא אתר המיועד לעסקים קטנים ובינונים שמחפשים ליצר נכס דיגיטלי בסיסי של מספר עמודים, כזה שישמש כפנים הדיגיטליות ויעביר באופן בלתי תלוי את המסר של העסק / החברה. כשמישהו יחפש את העסק הוא ימצאו אותו בקלות ויוכל לקבל את כל הפרטים הדרושים. הוא מכיל לרוב בין 5 - 10 עמודים המציגים את העסק והשירותים שלו, עמוד אודות ועמוד יצירת קשר.
לחצו כאן לפרטים נוספים >

אתר תוכן

המטרה המרכזית של אתר תוכן היא להציג תוכן מקצועי רלוונטי לשירות מסוים / מערכת / הדרכה / חדשות. השימוש בתוכן לצרכי קידום ושיווק, מוביל אתרים מסוגים שונים להדמות במשהו לאתר תוכן. כך לדוגמא אתר תדמית שרוצה לקדם את עצמו ולהתמקם במפה הדיגיטלית כשחקן מרכזי ואוטוריטה בתחום, ישתמש בבלוג וכתבות וירחיב את הגדרת האתר ל"אתר תוכן תדמיתי".
לחצו כאן לפרטים נוספים >

אתר פורטפוליו / תיק עבודות

מתאים בעיקר עבור אמנים וכל מי שעוסק בתחומים הוויזואליים: ציירים, צלמים, מעצבים, בוני אתרים, אדריכלים ועוד. כל אמן מבין את הצורך להציג את היצירות והיכולות שלו. פלטפורמה של אתר פורטפוליו מאפשרת לכם תיק עבודות אינטרנטי מותאם אישית ואם תרצו אז גלריית יצירות פרטית 24/7. היכולת להציג תיק עבודות היא סטנדרט בסיסי בימינו עבור כל מעצב , זהו כרטיס הביקור הכי חשוב שלכם.
לחצו כאן לפרטים נוספים >

אתר פורטל

"אתר שער" - הוא לרוב אתר תוכן גדול המאפשר "שער כניסה" למקורות תוכן ממוקדי תחום או מספר תחומים / קטגוריות. במקרים מסוימים פורטל יכול לאגד עסקים מנישה מסוימת ולהנגיש אותם במקום אחד. פורטל יכול להיות מקור גישה ומידע יישובי או ארגוני , שמספק שירותים לקהל היעד הממוקד שלו.
לחצו כאן לפרטים נוספים >

אתר קטלוג

תלוי בשאיפות העיסקיות שלכם לעתיד ומטרת הקטלוג. במקרים מסויימים בהם קיימת כמות גדולה של מוצרים, ניתן ליצור אתר קטלוג בדומה לחנות דיגיטלית, רק ללא המרכבים של תהליך הרכישה (עם או בלי מחיר). במקרים אחרים, לדוגמא: יצרנים של מותגים (בדרך כלל מספר מוצרים מצומם ומתחלף) ניתן ליצר אתר קטלוגי שנוטה לאתר תדמיתי + עמודי מוצרים כעמודי תוכן מושקעים יותר ויזיאלית וממוקדים מטרה וקהל יעד.
לחצו כאן לפרטים נוספים >

אתרי מכירות

מיועד לעסק דיגיטלי E-COMMERCE עם כוונת מכירה של שירותים / מוצרים / מנויים. יש לכם צורך במערכת לניהול חנות, לסלוק אשראי, לקבל תשלומים. תזדקקו לשרת יציב ומהיר, לעמוד בדרישות אבטחה, ותוכנית שיווק שתייצר לכם רווחים.
לחצו כאן לפרטים נוספים >

אתר הוא חלק מרכזי וכלי הכרחי עבור כל עסק שמעוניין לתקשר עם קהל היעד שלו בדיגיטל.

אתרים יספרו טוב יותר ממילים

חשיבה מוקדמת ותכנון עתידי של שיווק העסק והאתר, כבר בשלב התכנון והבניה של האתר, יחסכו לכם אלפי שקלים בטווח הארוך. אתר ללא כניסות רלוונטיות של קהל יעד, לא שווה את היותו באוויר.

היי, מוכנים כבר לדבר על האתר שלכם?

נשמח להכיר אתכם ולשמוע עוד פרטים, צרו איתנו קשר להתנעת התהליך.