מי אנחנו ולמה?

אוהבים אסתטיקה, נושמים שיווק, מכורים לטכנולוגיה, וגם אחרי יותר מ 20 שנים של עשייה דיגיטלית לומדים כל יום בדרך להשגים חדשים.

מי אתה נטוורק סטודיו ?

היי נעים מאוד, קוראים לי שחר פריד ואני הרוח החיה והבעלים של נטוורק סטודיו כמעט 15 שנים.

אני עוסק באינטרנט, בניית אתרים, עיצוב גרפי ושיווק למעלה משני עשורים. כן אני כבר לא ילד, אבל בתחום מגיל 13. אני מכיר את הממד שאני חי בו מהרבה מאוד זווית לאורך ההיסטוריה וההתפתחות הטכנולוגית שלו ועל פני תחומים עסקיים רבים.

כמעט את כל העשור הראשון של שנות האלפיים העברתי בניו-יורק. עבדתי בביטחון אל-על, סיימתי תואר שני MAS Administrative Science, למדתי תחומי אומנות ב FIT, בניתי מספר אתרים מסחריים ופרטיים וביניהם גם הקמתי וניהלתי אתר יהלומים גדול עבור חברה יצרנית במשך מספר שנים.

שחר פריד מומחה בניית אתרים, שיווק וקידום דיגיטלי

מעוניינים לתאם פגישה טלפונית?

הודעה לאישור הפגישה תישלח באימייל

הקמתי את נטוורק סטודיו ב 2006 מתוך רצון ליצר סטודיו של שיתוף פעולה בין ספקי שירותים שונים: מעצבים, מתכנתים, מקדמי אתרים וכותבי תוכן לכדי ערך משותף לעבור כולם וביחוד עבור הלקוח. חזרתי לישראל ב 2008 ומאז סייעתי לעשרות רבות של עסקים לצמוח במרחב הדיגיטלי, להרחיב את העסקים ולהשקיע את זמנם, מרצם וכספם באופן יעיל.

יש בי צורך פנימי מתמיד ליצור, ליצר ולשפר. אני שואף תמיד לפעול מתוך חשיבה שיווקית יצירתית ולפיתוח יזמות עסקית. אני אוהב לחקור ומשקיע בלימוד עצמי מידי יום. הקישורים הטכנולוגיים שלי עוזרים לי להבין לעומק את השורש של כל מכשול או אתגר טכני, לצד כישורי המחשוב, הגרפיקה והעיצוב המאפשרים לי חופש תנועה מלא במרחב ומזון לנשמה.

אני נשוי ואב לשלושה ילדים מהממים. חי אוכל ונושם אינטרנט מסביב לשעון ומאמין שהחיים הם יום אחד ארוך ומתמשך (:

אז עכשיו כשאתם הכרתם אותי, אני אשמח להכיר גם אתכם.

"אתרים שבונים עסקים"

כל עסק הוא שונה ויש לו צרכים אחרים. לכן אנחנו מאמינים שכל עסק שרוצה לבלוט מעל המתחרים שלו, לא יכול להשתמש רק בכלים זולים ופתרונות " ישר מהקופסא".

למעלה משני עשורים שאנו בנטוורק סטודיו מספקים פתרונות עיצוב ושיווק דיגיטלי מיקצועי, מומחים לעיצוב וטכנולוגיה, עם התמקדות אמיתית בצרכי העסק וקהל היעד.

בעזרת הנסיון שצברנו, הידע, הכלים והקישורים היצירתיים שלנו, אנחנו בוחנים יחד: “מה הופך את העסק או המוצר שלך ליחודי? מהי הדרך היעילה ביותר לבטא את המסר שלך בכלי המדיה השונים, ואז כיצד ניתן להגיע אל קהל היעד שלך?

אחרי תהליך ניתוח מעמיק של הצרכים שלך, נוכל להבין את העסק והקונספט שמאחוריו. בהמשך נתקדם עם יעדים ספציפים: עיצוב ופיתוח אתר – הבסיס שלך. אסטרטגיית שיווק יעילה – הכל מחווית המשתמש, ודרך שיווק במנועי חיפוש ורשתות חברתיות.

מדיה דיגיטלית – הכל מ קטלוג PDF ועד מצגות ופיתוח אפליקציות. יתכן ותזדקק אפילו למדיה דיגיטלית בצורה הקלאסית של דפוס.

 אנחנו יודעים שדרוש זמן עבודה רב כדי לטפל בכל הפרטים, אנו מתחייבים לעבוד עם הלקוחות שלנו עד שהם ירגישו שהלקוחות שלהם יהיו מרוצים.

מתחילת הפרוייקט דרך היציאה לאויר העולם האינטרנטי ועד להערכת תוצאות הקמפיין: אנחנו תמיד שמחים להיות מומחי העיצוב וההפקה שלך.

למדיה הדיגיטלית (אתרים, רשתות חברתיות, דיוור ישיר, וכו’…) יש תפקיד מרכזי וחשוב לגבי האופן שבו עסקים מתקשרים עם קהל היעד, הלקוחות, הספקים ואפילו המתחרים שלהם. זהו הכלי שנושא ומעביר את הקול שלך ואת המסר.

שיווק בעידן התחרותי של ימינו, מחייב פעולות ותשומת לב מירבית כדי להגיע לתוצאות טובות יותר. עסק שרוצה להצליח חייב להשקיע את המשאבים שלרשותו באופן היעיל ביותר. תיכנון ראשוני מקצועי של התקציב, צרכי העסק וניתוח התחרות ישפרו במידה משמעותית את הסיכויים לתוצאות שיווק טובות.

נטוורק סטודיו השקיעה ומשקיעה את מלוא המאמצים והנסיון בגיוס מומחים, יצירת סביבת עבודה וירטואלית ומחקר פתרונות אינטרנטים וטרנדים.

אנו עושים שימוש בכלי ניהול חדשניים, טכנולוגיית שרתים ופתרונות ענן מתקדמים כדי להטמיע ולהוביל משימות בצורה מיטבית עבור הלקוחות שלנו.

אנו גאים להיות בית עבור קבוצות של מעצבים ,מפתחים, כותבי תוכן ואנשי שיווק מוכשרים ויצירתיים אשר מספקים קשת רחבה של שירותי מדיה דיגיטלית לעסקים.