אתרי לווין

מה זה אתר לווין? ואיך זה יכול לעזור לשיווק הדיגיטלי שלכם.

אתר לווין (Satellite website) הוא נכס דיגיטלי שמטרתו העיקרית ללוות, לתמוך ולחזק את הפעילות העסקית והשיווקית של האתר / העסק המרכזי. הטכניקות שונות ומגוונות: יש עסקים שישתמשו באתר לווין לצרכי קישורים חיצוניים איכותיים ולפרסום תוכן, יש עסקים שיפצלו את הפעילות המשלימה שלהם לאתרים נפרדים, ופעמים רבות מקדמי אתרים מיצרים אתרי לווין בנישת לקוחות מסוימת ואם עושים את זה נכון (גם אם אין תנועה משמעותית מאתר הלווין לקישורים שבו), יכול להיות ערך שיווקי גדול ברמת הקידום האורגני.

אם תחשבו מספיק יצירתי, תוכלו בוודאי לחשוב על סיבות נוספות בהן אתר לווין יכול היה להשתלב ולסייע לכם לקדם את המטרות של העסק? מעבר לקידום אורגני, אתר לווין יכול לעזור לכם להתמקד טוב יותר במה חשוב בעסק שלכם.

הגישה שלכם לאתר לווין צריכה להיות עסקית ובעלת שיקולי שיווק וקידום, אתר לווין הוא אתר לכל דבר ואנחנו תמיד ממליצים לפעול מתוך שיקול דעת עסקי וכלכלי, תוכנית עבודה, לבחור נכון את הדומיין ושירותי האחסון (כמובן שלא לשייך לאותה כתובת IP או אותו השרת של האתר הראשי, ובמידת האפשר לבחון אילו אתרים יושבים באותה כתובת IP), תדרשו להשקיע זמן כסף ומשאבים (כמובן בהתאם למטרות ובתקציב נמוך יחסית לאתר של פרוסה מתקציב האתר הראשי).

אתר הלווין שמיצר ערך אמיתי עבור המשתמשים שלו ועבור המטרות העסקיות המרכזיות, יפיק עבורכם הרבה יותר מסתם עוד אתר עם קצת תוכן וקישורים.

חשוב לא להתבלבל בין השימושים של אתר לווין ועמודי נחיתה. בדומה לאתר לווין, עמוד הנחיתה לא קשור בהכרח לאתר הראשי, גם אם יושב על אותו השרת ועושה שימוש באותו הדומיין. לרוב לא כולל את ה HEADER  וה -FOOTER של האתר הראשי, כדי לא לאפשר לגולש לזלוג מחוץ להצעה שלנו ולמקד את הקהל היעד מקמפיין או פעילות שיווקית ספציפית ונמדדת. לעמוד נחיתה לעולם לא יהיה כוח לקדם אתר ראשי בצורה אורגנית, אין לו מספיק בשר של תוכן וסמכותיות. אתר לווין יכול להתנהל עצמאית ואף עם פעילות עסקית נפרדת או בשיתוף האתר הראשי ליצירת מוצר / שירות חדש.

שילוב נכון של אתרי לווין באסטרטגיה שיווקית, יכולה לתרום לחיזוק דירוג האתר, הגדלת מקורות התנועה, מיקוד קהל יעד / מוצר / שירות.

Picture of שחר פריד

שחר פריד

פוסטים אחרונים

אתר מוזנח = עסק בסיכון

תחזוקת אתרים שוטפת חיונית לניהול עסק דיגיטלי ומונעת הזנחה הפוגעת בקישורים, תוכן ואבטחה. השוואה לאחזקת רכב או ניהול חנות ממחישה את חשיבות התחזוקה המתמדת לשיפור דירוג החיפוש, תנועה אורגנית וחוויית המשתמש. השקעה בתחזוקת האתר מבטיחה את הצלחת העסק הדיגיטלי.

קרא עוד »

חשיבות חידוש הדומיין בזמן

כל ההשקעה והזהות הדיגיטלית שלכם נשענת על הדומיין, ביום שתאבדו אותו אתם עלולים לאבד הרבה יותר. אל תחכו לרגע שבו תגלו שהאתר והאימיילים שלכם לא עובדים יותר, זאת סיטואציה חסרת אונים, לא נעימה ומיותרת. אז מה עושים?

קרא עוד »

ליווי עסקים להגדלת הכנסות

נטוורק סטודיו מארחים ומפרגנים לאיציק לוי, מלווה עסקים קטנים ובינוניים, מנחה תהליכי שיפור מכירות וניהול בארגונים וחברות מובילות במשק הישראלי, מומחה לסגנונות תקשורת, מרצה ופרפורמר.

קרא עוד »

אתרי לווין

אתר לווין (Satellite website ) הוא נכס דיגיטלי שמטרתו העיקרית ללוות, לתמוך ולחזק את הפעילות העסקית והשיווקית של האתר / העסק המרכזי. אתר הלווין שמיצר ערך אמיתי עבור המשתמשים שלו ועבור המטרות העסקיות המרכזיות, יפיק עבורכם הרבה יותר מסתם עוד אתר עם קצת תוכן וקישורים.

קרא עוד »

מסע לקוח ושיווק דיגיטלי לעסקים

כל רכישה מתחילה אולי בפעולה בודדת, אבל ברור לכולם שב99.9% מהמקרים מדובר בסדרת פעולות, שלבים והחלטות. החל מהחשיפה למשהו שמגרה אותנו לרכוש אותו, דרך ההרגשה שהובילה אותנו מאותו רגע שנזרע הרעיון במוח שלנו ועד הרגע שאנחנו מרוצים ממה שרכשנו, ממליצים ואפילו רוכשים שוב ומשדרגים. הבנה ותיכנון מסע הלקוח הוא כלי שיווק חשוב, כדי למקסם את יעילות מאמצי השיווק ולשלב אותם על פני משפך המכירות.

קרא עוד »

מהי תוכנית שיווק שותפים ואיך זה עובד?

תוכנית שותפים (Affiliate Marketing) מאפשרת לכם לקדם מוצרים של אנשים או עסקים אחרים. כשמישהו רוכש מוצר דרך קישור השותפים (Affiliate Link) שאצלכם בנכס הדיגיטלי, העסק (דרכו יצרתם את הקישור) יתגמל אתכם בעמלה. ברמה העסקית זה פשוט מאוד, אתם ממליצים על מוצר או שירות ומתוגמלים כמתווכים על מכירה שהגיע דרככם. אם אתם מוכרים משהו באינטרנט, כדאי שתשקלו להטמיע תוכנית שותפים גם בעסק שלכם.

קרא עוד »
דילוג לתוכן